انگشتری زر فلات

برای خرید از سامانه، کافیست تا رو دکمه ثبت سفارش محصول کلیک کنید. و پیامک را برای کارشناسان فروش ما ارسال نمایید تا آن ها در اسرع وقت با شما تماس گرفته و سفارش شما را پیگیری نمایند لازم به ذکر است که در این سامانه پس از ثبت سفارش ، 20 درصد از مبلغ نهایی را پرداخت و الباقی را در هنگام دریافت محصول پرداخت می نمایید.

درباره سامانه فروش اینترنتی انگشتری زرفلات

سامانه فروش اینترنتی انگشتری زرفلات با رویکرد تریج فرهنگ استفاده از کالاهای اصیل ایرانی و توجه به آداب، رسوم و فرهنگ غنی و کهن ایرانی با به عرصه گذاشته است. در این میان با استفاده از توانمندی های موجود خود در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات، سعی در ارائه خدمتی نوین در کنار حمایت از کار و سرمایه ارانی داشته تا بتواند گامی موثر در راستای اعتلای این مرزوبوم بردارد.

از این رو با همکاری و بهری گیری از سامانه نشان انگشترهای خود را مجهز به کد نشان کرده استتا مشترین و خریداران عزیز، ضمن استفاده از یک محصول باکیفیت و درجه یک، از امکانات این سامانه بزرگ استفاده نمایند. در ادامه به معرفی مزایای انگشترهای مجهز به کد نشان می پردازیم

هر یک از انگشترهایی که خریداران انتخاب و سفارش میدهند، دارای یک کد منحصر به فرد بوده که در سامانه نشان ثبت شده است. این کد مالکیت انگشتر را مشخص کرده و امکان نقل و انتقال رسمی را برای مالک آن فراهم میکند. همچنین، یک شناسنامه برای مالک انگشتر توسط این سامانه صادر خواهد شد که در آن اطلاعات محصول خریداری شده به همراه اطلاعات مالک انگشتر ثبت شدهو این امکان را در اختیار مالک قرار میدهد که در هنگام بروز مشکل در خصوص مفقود شدن انگشتر، از مراجع ذی صلاح قانونی برای کشف انگشتر پیگیری نماید.